Z elektrotechniką na Ty - bezpłatne zajęcia dla studentów UKW

Wszystkich chętnych, którzy chcieli by poznać wspaniały świat elektrotechniki, zapraszamy na spotkania z cyklu "Z elektrotechniką na  ty". Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich niezależnie od znajomości tematu.

Mecz piłkarzy ręcznych AZS UKW Bydgoszcz

Startują rozgrywki 1. kolejki w II lidze piłki ręcznej mężczyzn. Pierwszy pojedynek nasi zawodnicy AZS UKW Bydgoszcz stoczą na wyjeździe z drużyną UKS Szczypiorniak Olsztyn

Spotkanie z R. Sikorskim

W poniedziałek 3 października zapraszamy na spotkanie z Ministrem Spraw Zagranicznych Radosławem Sikorskim. Spotkanie ze studentami odbędzie się o godz, 13 (Aula Atrium UKW), otwarcie wystawy: Upominki w świecie dyplomacji z udziałem szefa MSZ o godz. 14.45 w Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego.

Dziecko w Polsce w XX wieku – portrety i narracje - 26-27 września 2011

Zakład Teorii Wychowania i Deontologii Nauczycielskiej mają zaszczyt zaprosić na konferencję naukową organizowaną w dniach 26-27 września 2011 roku, odbywa się ona na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Zapraszamy na Wielką Wioślarską

Zapraszamy na jubileuszową 20. edycję regat: Wielka Wioślarska o Puchar Brdy, już w najbliższą sobotę 24 września.

Zapraszamy na Bydgoską Niepokorną Jesień

Zapraszamy do udziału w cyklu imprez filmowo-fotograficznych "Bydgoska Niepokorna Jesień" (16-18.09.2011). Imprezy dbywają się w BWA i w Muzeum im. L. Wyczółkowskiego, wstęp na nie jest bezpłatny.

Szkolenie - bioróżnorodność

Zapraszamy do udziału w szkoleniu organizowanym przez Urząd Marszałkowski z bioróznorodności. Szkolenie odbędzie się 27 czerwca.

Weź udział w VI edycji konkursu Intel® Challenge!

Masz innowacyjny pomysł na biznes o dużym potencjale technologicznym? Od dawna chodzi Ci po głowie usprawnienie, wynalazek? Weź udział w Konkursie.

Test Coopera na UKW

Test Coopera dla Wszystkich jest organizowany na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach ogólnopolskiej kampanii promowania sprawności fizycznej przez Akademicki Związek Sportowy.

Wioślarze UKW w regatach w Sankt Petersburgu

Regaty „Golden Blades" odbyły się 12 czerwca w Sankt Petersburgu na rzece Fontanka. Wyścig odbywa się na 250- metrowym odcinku.