UWAGA! Nabór na Uniwersytet Trzeciego Wieku!

Chcesz ciekawie spędzić jesień życia, zawrzeć nowe znajomości, poznać ciekawych ludzi oraz pogłębić swoje zainteresowania?

Wybory uzupełniające do Samorządu Studenckiego

Dnia 23 grudnia 2010 roku Przewodniczący Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy mgr Michał Ratajczak na mocy Regulaminu Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, a w szczególności Rozdziału III „Tryb wyboru i odwołania organów Samorządu UKW oraz jego członków” zarządził Wybory Uzupełniające do Samorządu Studenckiego UKW na kadencję 2009/2011.

Maraton Pisania Listów z Amnesty International na UKW

Koło Naukowe Stosunków Międzynarodowych pod egidą Amnesty International organizuje w Bydgoszczy XI Maraton Pisania Listów w obronie osób, których prawa człowieka zostały złamane.

Erasmus 2011/12 - spotkanie informacyjne

Biuro współpracy Międzynarodowej oraz Uczelniany Koordynator Programu ERASMUS zapraszają studentów UKW na spotkanie informacyjne „ERASMUS REKRUTACJA 2011/2012” 14 grudnia (wtorek) 2010.

Weź udział w konkursie o Kazimierzu Wielkim

Interesujesz się historią, a postać króla Kazimierza Wielkiego, patrona naszego Uniwersytetu i czasy w których żył, nie są ci obce?! To może być właśnie twoja szansa, zgłoś się do udziału w naszym Konkursie.

Dzisiaj koncert dla Andrzeja

W piątek 3 grudnia (piątek) zapraszamy natomiast na kolejny koncert w ramach akcji "Gramy dla Andrzeja". Koncert odbędzie się  o godzinie 19.00

Nauczanie historii na miarę XXI wieku Region – Patriotyzm – Edukacja - konferencja

Zapraszamy na ogólnopolską konferencję dydaktyczną „Nauczanie historii na miarę XXI wieku Region – Patriotyzm – Edukacja”. Konferencja rozpocznie się 2 grudnia 2010 roku o godz. 10.00
w Auli „Mikotoksyn”, (Budynek F) przy ul. Chodkiewicza 30 w Bydgoszczy.

Wyjątkowy koncert dla Andrzeja już dziś

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowy KONCERT DLA ANDRZEJA, który odbędzie się 1 grudnia (środa) w bydgoskim Pałacu Młodzieży (ul. Jagiellońska 27). Wystąpią zespoły, których muzycy są przyjaciółmi Andrzeja.

Centrum Zarządzania Regionalnym Systemem Innowacji - konferencja

Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprasza na konferencję pod nazwą: „Centrum Zarządzania Regionalnym Systemem Innowacji”. Konferencja rozpocznie się 25 listopada 2010 roku (czwartek) o godzinie 10.00 w Sali Audytoryjnej Laboratorium Badawczego Mikotoksyn UKW , ul. Chodkiewicza 30.

Kolejny mecz Metelbark AZS UKW już dziś!

Już dziś 20 listopada nasi szczypiorniści Metalbark AZS UKW Bydgoszcz zmierzą się z drużyną Orlen Wisła II Płock. Spotkanie o godz. 17.00 w hali przy ul. Koronowskiej 74.

Zaduszki Jazzowe w Copernicanum

Rektor i Senat Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zapraszają na koncert "II Bydgoskie Zaduszki Jazzowe", który odbędzie się 19 listopada o godz. 19 w Auli Copernicanum przy ul. Kopernika 1.

Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości

Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz Koło Naukowe Prawo i Społeczeństwo serdecznie zapraszają społeczność akademicką na spotkanie z panem Krzysztofem Kwiatkowskim Ministrem Sprawiedliwości, które odbędzie się 15 listopada 2010 r.  (poniedziałek) o godz. 13.15 w Auli Mikotoksyn przy ul. Chodkiewicza 30.