Wampiriada na UKW - kolejna już 28 maja

28 maja (piątek) 2010 odbędzie się kolejna Wampiriada - akcja promująca honorowe krwiodawstwo wśród studentów.

"Źródło wciąż bije" - 5 Festiwal piosenek Jacka Kaczmarskiego - czekamy na zgłoszenia

Do 31 maja czekamy na zgłoszenia uczestników V Festiwalu piosenek Jacka Kaczmarskiego „Źródło wciąż bije” w Bydgoszczy.

Organizatorem V Festiwalu piosenek Jacka Kaczmarskiego „Źródło wciąż bije” jest Inicjatywa Kulturalna „Bard” – bydgoskie stowarzyszenie powołane specjalnie dla potrzeb Festiwalu. Festiwal wspierają i współtworzą: Lokalna Inicjatywa Kulturalna Morzewiec, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Juvenkracja i wolontariusze Festiwalu.

Praca dla germanistów - spotkania z pracodawcami

Zapraszamy osoby posługujące się językiem niemieckim na spotkania z pracodawcami. Praca czeka w Bydgoszczy, Toruniu i Gdańsku.

Bydgoskie Dyktando Języka Rosyjskiego 2016

Instytut Neofilologii i Lingwistyki Stosowanej UKW oraz Bałtycki Uniwersytet Federalny im. I. Kanta z Kaliningradu zapraszają studentów i uczniów szkół średnich na Bydgoskie Dyktando Języka Rosyjskiego 2016 zapraszają studentów i uczniów szkół średnich na Bydgoskie Dyktando Języka Rosyjskiego.

Mikołajki w Teatrze Polskim w Bydgoszczy

Zapraszamy na Mikołajki w Teatrze Polskim w Bydgoszczy.

Konferencja: Polskie malarstwo religijne

Zapraszamy na ogólnopolską konferencję naukową: Ikonografia polskiego malarstwa religijnego czasów rozbiorowych. Konferencja odbędzie się w 16. 10. 2014 r. w Sali Koncertowej gmachu Copernicanum przy ul. Kopernika 1. Organizatorem konferencji jest Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych, Katedra Historii Kultury oraz Pracownia Historii Sztuki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Dołącz do Akademickiego Centrum Wolontariatu

Akademickie Centrum Wolontariatu zaprasza UKW zaprasza na spotkanie informacyjno-organizacyjne w najbliższy czwartek, 13 marca do swojej siedziby w Domu Studenta nr 1 "Romek" przy ul. Łużyckiej 24. Na spotkanie zapraszamy osoby, które chcą zaangażować się w projekty akcyjne lub długoterminowe.