Dylematy startupów - wykład

Zapraszamy na wykład Dylematy startupów i konsekwencje kluczowych wyborów - Case Study Serwisu YourApss.Info. Wykład poprowadzi Bartosz Lewandowski, założyciel i wydawca serwisu YourAppps.info.
14 listopada – Aula Biblioteki Głównej UKW przy ulicy Szymanowskiego 3 – godzina 13.30.

Kibicuj naszym szczypiornistom

Wernisaż malarstwa prof. Renaty Uzarskiej-Bielawskiej

Po otwarciu Biblioteki Głównej UKW, przyszedł czas na inaugurację działalności galerii wystawienniczej. 9 października zapraszamy na wernisaż malarstwa prof. Renaty Uzarskiej-Bielawskiej.

Sprzedaż gruntów - nowe informacje

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego oferuje na sprzedaż nieruchomość gruntową w miejscowości Stara Rzeka (gmina Osie) usytuowaną w Borach Tucholskich z bezpośrednim dostępem do rzeki. Na terenie nieruchomości znajduje się jeden budynek po szkole podstawowej i drugi przeznaczony do celów gospodarczych.

Zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Bondą

Autorka powieści kryminalnych, Katarzyna Bonda spotka się w poniedziałek, 27 maja ze studentami UKW i naszymi gośćmi. Zapraszamy o godz. 15 do sali 133.

Zrealizuj wymarzony projekt i rozpocznij wielką przygodę

Imagine Cup jest największym na świecie konkursem technologicznym dla studentów. To Twoja okazja, żeby wykorzystując wyobraźnię, kreatywność oraz pasję zaistnieć, jeszcze podczas studiów, w świecie najnowszych technologii i dać sobie szansę na wymarzoną pracę.