Zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Bondą

Autorka powieści kryminalnych, Katarzyna Bonda spotka się w poniedziałek, 27 maja ze studentami UKW i naszymi gośćmi. Zapraszamy o godz. 15 do sali 133.

Zrealizuj wymarzony projekt i rozpocznij wielką przygodę

Imagine Cup jest największym na świecie konkursem technologicznym dla studentów. To Twoja okazja, żeby wykorzystując wyobraźnię, kreatywność oraz pasję zaistnieć, jeszcze podczas studiów, w świecie najnowszych technologii i dać sobie szansę na wymarzoną pracę.

Mistrzowie Muzyki Baroku

Zapraszamy na koncert Orkiestry Kameralnej Capella Bydgostienis "Mistrzowie Muzyki Baroku" 21 listopada o godz. 19.00 do Filharmonii Pomorskiej.

Daj drugie życie

Akademickie Centrum Wolontariatu UKW zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji Drugie Życie.

Wolontariusze poszukiwani!

ACW i Fundacja UKW poszukuja wolontariuszy do projektu aktywizacyjnego dla słuchaczy Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Godziny rektorskie - 31.10

Prorektor ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia UKW ogłasza 31 października (środa) 2012 od godz. 12.00 godziny rektorskie.

Czystość i brud - konferencja

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego – współorganizator konferencji Czystość i brud. Higiena w starożytności zaprasza do zapisów na konferencję. Ostateczny termin zapisów: 31 października 2012.

Przygotowania szczypiornistów do sezonu

Od połowy sierpnia II-ligowy zespół  piłkarzy ręcznych AZS UKW Bydgoszcz przygotowuje się do nowego sezonu 2012/2013.