Psychologia: Zjazd PTP w Bydgoszczy

Ponad 900 osób ze świata nauki weźmie udział w XXXV Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, który odbędzie się w dniach 18-21 września w Bydgoszczy. Nasza Uczelnia jest współorganizatorem tego prestiżowego wydarzenia.

UWAGA: Zmiany w organizacji ruchu od 30.07 do 03.08.2014

Od środy 30 lipca 2014 do niedzieli 3 sierpnia 2014 nastąpią zmiany w ruchu drogowym w związku z organizacją Tour de Pologne. Prosimy o zapoznanie się z komunikatem.

Ostatnie pożegnanie prof. S. Sarnowskiego

15 marca 2014 r. pożegnaliśmy prof. dr hab. Stefana Sarnowskiego, który zmarł po długiej chorobie.

Spotkanie kierowników studiów podyplomowych

Zapraszam Kierowników Studiów Podyplomowych na spotkanie dnia 8 stycznia 2014 o godz.14.00,które odbędzie się w pok.24 (sala Rady Wydziału Pedagogiki i Psychologii) - kampus UKW przy ul.Chodkiewicza 30.

Chór Akademicki Mladost wystąpi na UKW

Serdecznie zapraszamy na koncert muzyki chóralnej w wykonaniu Chóru Akademickiego Mladosť, który odbędzie się w czwartek, 5 grudnia o godz. 13 w sali koncertowej Copernicanum UKW.

Seminarium Rady Młodych Naukowców

Rada Młodych Naukowców oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zapraszają serdecznie na Seminarium szkoleniowo – dyskusyjnych pt. Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce, które odbędzie się w środę 27 listopada 2013 r. o godz. 11:00, w Bibliotece Głównej przy ul. Szymanowskiego 3 w Bydgoszczy w sali 240 ABC.

Spotkanie z Honorowym Konsulem Niemiec

W najbliższy wtorek, 12 listopada 2013 o godzinie 11.00 w sali 116 w budynku przy ulicy Przemysłowej 34 odbędzie się spotkanie środowiska studentów UKW z Konsulem Honorowym Republiki Federalnej Niemiec dr-em Jarosławem Kuropatwińskim

Od Izaaka do mistrza gry - zapraszamy na spotkanie

Od Izaaka do mistrza gry, czyli jak nieznany rodzimy indyk podbił Polskę i wpłynął na studia gamedesignu w Anglii. Zapraszamy na wykład, który odbędzie się dwukrotnie 25.10 o 13:00. Spotkanie zostanie powtórzone tego samego dnia o godzinie 17:15.

Dodatkowe nabory na UKW

Koncert Bohdana Riemera

Instytut Edukacji Muzycznej UKW zaprasza 16 kwietnia na koncert kompozytorski Bohdana  Riemera, pracownika Instytutu.