Seminarium Rady Młodych Naukowców

Rada Młodych Naukowców oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zapraszają serdecznie na Seminarium szkoleniowo – dyskusyjnych pt. Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce, które odbędzie się w środę 27 listopada 2013 r. o godz. 11:00, w Bibliotece Głównej przy ul. Szymanowskiego 3 w Bydgoszczy w sali 240 ABC.

Spotkanie z Honorowym Konsulem Niemiec

W najbliższy wtorek, 12 listopada 2013 o godzinie 11.00 w sali 116 w budynku przy ulicy Przemysłowej 34 odbędzie się spotkanie środowiska studentów UKW z Konsulem Honorowym Republiki Federalnej Niemiec dr-em Jarosławem Kuropatwińskim

Od Izaaka do mistrza gry - zapraszamy na spotkanie

Od Izaaka do mistrza gry, czyli jak nieznany rodzimy indyk podbił Polskę i wpłynął na studia gamedesignu w Anglii. Zapraszamy na wykład, który odbędzie się dwukrotnie 25.10 o 13:00. Spotkanie zostanie powtórzone tego samego dnia o godzinie 17:15.

Dodatkowe nabory na UKW

Koncert Bohdana Riemera

Instytut Edukacji Muzycznej UKW zaprasza 16 kwietnia na koncert kompozytorski Bohdana  Riemera, pracownika Instytutu.

Bydgoskie Dyktando Języka Rosyjskiego 2013

Zapraszamy do udziału w konkursie „Bydgoskie Dyktando Języka Rosyjskiego 2013”, który odbędzie się 22 kwietnia 2013 na Wydziale Humanistycznym UKW.

Kibicuj biało-czerwonym w Beanusie

W najbliższy piątek, 22 marca piłkarze reprezentacji Polski rozegrają kolejne spotkanie eliminacji do Mistrzostw  Świata w 2014 roku. Ten mecz będzie można zobaczyć na dużym ekranie w studenckim klubie Beanus na UKW.

Targi Kół Naukowych

Nowe konkursy POKL: zgłoś swój pomysł

Urząd Marszałkowski ogłosił 2 kolejne konkursy, w których można składać projekty i uzyskać wsparcie na ich realizację. Wnioski można składać do 15 lutego 2013 r. Zachęcamy pracowników UKW do przeanalizowania możliwości aplikowania o środki w tych konkursach.

AZS UKW na fotelu lidera!

Bydgoscy szczypiorniści odprawili z kwitkiem zespół Energetyka Gryfino i objęli prowadzenie w swojej grupie w rozgrywkach II ligi. To wielki krok w stronę awansu, ale do końca sezonu pozostało jeszcze szesnaście kolejek.