Płatne staże dla absolwentów UKW na Litwie

Absolwenci naszej uczelni mają szansę na zdobycie cennego doświadczenia w trakcie płatnych staży na Litwie. W projekcie może wziąć udział 12 osób.

Vouchery badawcze – konsultacje indywidualne

W dniach 25-29 czerwca 2012 r. zapraszamy na indywidualne konsultacje dotyczace projektu „Program pilotażowy w województwie kujawsko-pomorskim Voucher badawczy”.

Projektowanie uniwerslane - konferencja

Zapraszamy na konferencję "Projektowanie uniwersalne. Dostępność i uczestnictwo dla wszystkich”, odbędzie się w czwartek 21 czerwca w Warszawie.

Godziny rektorskie - 6.06

Prorektor ds. Dydaktycznych dr hab. Andrzej Papuziński, prof. nadzw. ogłasza 6 czerwca (środa) od godz. 14.00 godziny rektorskie.

Sztuka zwierciadłem epokowych wydarzeń

Ośrodek Alliance Française UKW zaprasza na wykład prof. Wojciecha Tomasika „Sztuka – zwierciadłem epokowych wydarzeń”, który odbędzie się 31 maja o godz. 18 w ośrodku OAF przy ul. Jagiellońskiej 2.

Kolejny medal na AMP

Finał konkursu literackiego

Konkurs "Ja - PEDAGOG... czyli kto?” rozstrzygnięty. Podczas Bydgoskiego Festiwali Nauki, w piątek 25 maja w godz. 13.00-15.00 nastąpi odczytanie wyników.

Test Coopera na UKW

Test Coopera dla Wszystkich jest organizowany na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach ogólnopolskiej kampanii promowania sprawności fizycznej. Tegoroczna edycja odbędzie się 12 maja na boisku UKW przy ul. Chodkiewicza 30.

Dziekani zostali wybrani

W poniedziałek 7 maja, odbyły się wybory Dziekanów na wszystkich wydziałach Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, na kadencję 2012-2016.

Finał Konkursu o naszym patronie

W środę 18 kwietnia najlepsi uczniowie zmierzyli się ze sobą w finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach. To już V edycja organizowanego przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego Konkursu.