Obóz adaptacyjny dla pierwszaków w Jastrzębiej Górze - ostanie miejsca!

Chcesz zawrzeć nowe, studenckie przyjaźnie… Zgłoś się na Obóz Adaptacyjny Jastrzębia Góra 2010. Połącz wypoczynek z wiedzą dotyczącą studiowania oraz funkcjonowania uczelni. Zostały ostatnie wolne miejsca, zapisz się jak najszybciej  skorzystaj z tej wyjatkowej okazji!

BOSS After Party

Bydgoskie Studenckie Forum Business Centre Club i klub Papagayo zapraszają wszystkich do wspólnej zabawy w latynoskich rytmach.

Seminarium naukowe Polskiego Towarzystwa Biochemicznego

28 maja 2010 o godzinie 13.00 w Auli Laboratorium Badawczego Mikotoksyn Instytutu Biologii Eksperymentalnej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego odbędzie się spotkanie naukowe Polskiego Towarzystwa Biochemicznego.

Już w sobotę kolejny mecz szczypiornistów UKW, kibicuj naszym!

W najbliższą sobotę 24 marca 2018 r. o godz. 19.00 zapraszamy na mecz piłkarzy ręcznych AZS UKW Bydgoszcz. Nasi szczypiorniści zmierzą się z MKS Henri Lloyd Brodnica.

Czekamy na Was i Wasz doping dla naszych zawodników!

(24.03., godz. 19.00, hala sportowa Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu przy ul. Sportowej 2.)

Wygraj bilety do filharmonii

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncert "Saksofon symfonicznie". 8 kwietnia 2016 roku o godzinie 19.00 melomani będą mieli okazję usłyszeć Tryptyk huculski Myroslava Skoryka, Koncert saksofonowy Es-dur Aleksandra Głazunowa oraz Tańce symfoniczne Siergieja Rachmaninowa.

Mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać zaproszenia na koncert.

Praca na stanowisku Administratora IT

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego (Dział Informatyzacji) zatrudni osobę na stanowisko Administratora IT

Spotkanie: Pog(R)adajmy Bydgoszcz 17 IX

17 września 2014 roku od godziny 19.00 potrwa spotkanie dla graczy i pracowników branży gier w Bydgoszczy.

O fińskiej edukacji na UKW