O fińskiej edukacji na UKW

Międzynarodowy sukces M. Gogolina

Pracownik naszej uczelni dr hab. Marek Gogolin, prof. nadzw. (Kierownik Zakładu Problemów Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy, Instytut Techniki UKW) został przyjęty w poczet Członków Zwyczajnych Polskiego Komitetu Narodowego ICOMOS.

Wygraj bilety na mecze Zawiszy

Piłkarze bydgoskiego Zawiszy w najbliższy piątek rozegrają kolejny mecz I ligi, w którym rywalem będzie Stomil Olsztyn. Mamy pięć podwójnych wejściówek na to spotkanie!

7. Program Ramowy UE - warsztaty

Punkt Kontaktowy ds. 7. PR przy Biurze Współpracy Międzynarodowej serdecznie zaprasza adiunktów, asystentów oraz doktorantów do udziału w spotkaniu podczas, którego zostaną omówione zasady planowania i realizacji kariery naukowej na poziomie międzynarodowym.

PRAKTYCZNE ASPEKTY PRACY Z SERWISEM CORDIS, PARTICIPANT PORTAL ORAZ PARTNERS SERVICE.

Koncerty w Filharmonii

Warsztaty pedagogiczne

Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów Klanza, Koło w Bydgoszczy zaprasza nauczycieli i studentów na warsztaty pedagogiczne.

Kolejny mecz piłkarzy ręcznych

10 listopada zespół piłkarzy ręcznych AZS UKW Bydgoszcz zmierzy się z Sokołem Gdańsk. Nasz zespół po rozegraniu 7 meczy zajmuje 2. miejsce w tabeli, a nasi rywale 4.

Jubileusz artystów w Pałacu w Ostromecku

Serdecznie zapraszamy na X Jubileuszowe Spotkania artystów i pracowników kultury, które odbędzie się 2 września, w zespole Pałacowo-Parkowym w Ostromecku. Tegorocznej edycji patronuje Prezydent Miasta Bydgoszcz, Rafał Bruski.