Spotkanie dot. choroby Huntingtona

13 kwietnia 2012 roku (piątek) zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie naukowo - szkoleniowe, pt. "Choroba Huntingtona - przyczyny, objawy, terapia".

Startuj po Studencki Nobel

Do 10 kwietnia można zgłaszać się do konkursu Studencki Nobel 2012. Jest to konkurs skierowany do studentów wyróżniających się na tle naukowym i działalności społecznej.

Ostatni mecz AZS UKW w rundzie zasadniczej

31 marca zapraszamy na  ostatni mecz rundy zasadniczej.  AZS UKW Bydgoszcz jedzie do Torunia.

Szlagier 2012 – mamy zaproszenia

Koncert finałowy IX Ogólnopolskich Spotkań z Muzyką Filmową i Musicalową Szlagier 2012 odbędzie się w najbliższą sobotę, 31 marca o godz. 18. Mamy osiem pojedynczych zaproszeń na to spotkanie.

III Kujawsko-Pomorskie Forum Kultury Fizycznej

23 marca 2012 roku (piątek) zapraszamy nauczycieli wychowania fizycznego na III Kujawsko-Pomorskie Forum Kultury Fizycznej,  które odbędzie się na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Polityka od kulis - spotkanie z prof. Zybertowiczem

Większość społeczeństwa obraz świata polityki zna jedynie z medialnych przekazów. O tym, jakie zjawiska i relacje zachodzą za kurtyną będzie opowiadał na UKW prof. Andrzej Zybertowicz.

Warsztaty teatralne

Koło Naukowe Animatorów Społeczno-Kulturowych zaprasza wszystkich studentów na warsztaty teatralne.

Wampiriada na Przemysłowej

Już w najbliższą środę 23 lutego zachęcamy do udziału w Wampiradzie, tym razem na Przemysłowej.

Kreowanie pomysłów na biznes

O "Kreowaniu pomysłów na biznes" dowiecie sie z kolejnego szkolenia przygotowanego przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Koncert: Region Chopina

Sobotni koncert (10.12.2011) Region Chopina w Auli Copernicanum UKW cieszył się ogromnym powodzeniem.

Godziny rektorskie - 23.11

Prorektor ds. Dydaktycznych dr hab. Andrzej Papuziński, prof. nadzw. ogłasza w dniu 23.11.2011 r. (środa)  godziny rektorskie w godzinach od 8.00 do 12.00.

Zostań reporterem radiowym