Obowiązek zgłaszania do ZUS

Przypominamy!!! o obowiązku zgłaszania do ZUS każdej osoby, nie będącej naszym pracownikiem etatowym, z którą zawierana jest umowa-zlecenia. Dotyczy to zarówno osób, które nigdzie nie pracują, są emerytami lub rencistami czy też są zatrudnione w innym zakładzie pracy.
W związku z powyższym osoby  te powinny być zgłoszone na formularzu zgłoszeniowym w ciągu 7 dni od rozpoczęcia umowy nawet wówczas gdy nie zrealizowano żadnej wypłaty. W tym terminie wypełniony formularz zgłoszeniowy powinien być dostarczony do Działu Płac, pok. 01.

Spotkanie promocyjne książki "Dziennik podrózy do Australii"

Klub Miłośników Australii i Oceanii w Bydgoszczy zaprasza członków i sympatyków na styczniowe  (26 stycznia) spotkanie klubowe. W programie, wzbogacona pokazem multimedialnym, spotkanie promocyjne książki prof. Ryszarda Nowickiego z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy  pt.  „Hrabiego Skórzewskiego poszukiwania miejsca na ziemi. Dziennik podróży do Australii”.

Gry miejskie - wykład

Bydgoskie Koło Polskiego Towarzystwa Badania Gier przy UKW zaprasza na kolejny otwarty wykład, tym razem na temat gier miejskich. Jest to dynamicznie rozwijający się gatunek gier organizowanych w przestrzeni miejskiej, chętnie wykorzystywany w promocji, reklamie lub edukacji poprzez rozrywkę. Wśród rozmaitych wariantów gier miejskich znajdują się także takie, które nie wymagają istotnych nakładów sprzętowych i logistycznych, i możliwe są do zrealizowania także przez początkujących projektantów. Polecamy nasz wykład osobom zaangażowanym w edukację na różnych szczeblach, odpowiedzialnym za promocję (np. w turystyce) czy zasoby ludzkie, oraz wszystkim tym, którzy po prostu chcieliby spróbować nietypowej zabawy.

Weź udział w konkursie InterSTUDENT 2010

Konkurs InterSTUDENT adresowany jest do studentów zagranicznych studiujących w polskich uczelniach na poziomie licencjackim, magisterskim i doktoranckim. W konkursie mogą wziąć udział studenci obcokrajowcy lub posiadający podwójne obywatelstwo.

Studenckie Koło Naukowe Komputerowego Wspomagania Projektowania zaprasza

Studenckie Koło Naukowe Komputerowego Wspomagania Projektowania zaprasza na spotkanie organizacyjne.
Kiedy: 28 października, czwartek

Koncert "Tym, których kochaliśmy"

W czwartek 28 października 2010 o godz. 19.00 zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncert zatytułowany "Tym, których kochaliśmy".

Polska Akademia Dzieci na UKW

Pierwszy z cyklu wykładów dla Dzieci już za nami. 29 października gościliśmy młodych miłośników nauki w Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w ramach Polskiej Akademii Dzieci. Kolejne spotkania odbywac się będą w Auli Copernicanum, przy ul. Kopernika 1.

Książka prof. Witkowskiego nominowana do prestiżowej nagrody im. J. Długosza

Książka profesora Lecha Witkowskiego „Wyzwania autorytetu w praktyce społecznej i kulturze symbolicznej” znalazła się wśród 10 nominowanych publikacji do nagrody im. Jana Długosza.

Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu - podpisanie umowy

9 września 2010 r. odbyła się uroczystość podpisania umowy na wykonanie prac budowlanych i modernizacyjnych w ramach projektu "Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego", jednej z największych inwestycji naszej Uczelni.

Osada UKW druga w Moskwie

Nasi wioślarze zajęli drugie miejsce w akademickich regatach Golden Boat na rzece Moskwa rozgrywanych 4 września.

Drugie nabory na UKW - rekrutacja na studia stacjonarne trwa!

Kandydacie, nadal masz szansę studiować w trybie stacjonarnym. Masz czas do 25 lipca na wypełnienie ankiety oraz dokonanie opłaty rekrutacyjnej. Wejdź na stronę www.rekrutacja.ukw.edu.pl i zapisz się na wybrany kierunek studiów.

Kandydacie na studia – zajrzyj dziś na swoje konto!

Kandydacie na studia – zajrzyj dziś na swoje konto! Od poniedziałku (12.07.2010) od godziny 15.00 będziemy publikować  statusy, jakie każdy z Kandydatów ujrzy w swoim koncie.