Dzień Sportu 21 kwietnia

Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na Dzień Sportu, który odbędzie się 21 kwietnia 2016 r. w siedzibie CEKFiS przy ul. Sportowej 2.

Konferencja: Word and Image Crossovers

W dniach 29-30 września 2014 r. w Auli Mokotoksyn UKW odbędzie się konferencja Word and Image Crossovers, organizowana przez Katedrę Filologii Angielskiej.

Godziny rektorskie po Otrzęsinach

Drodzy Studenci,
Aby umożliwić Wam uczestnictwo w Otrzęsinach Studenckich Rektor UKW prof. dr hab. Janusz Ostoja-Zagórski ogłasza godziny rektorskie w piątek 22.11.2013 roku do godziny 14.00. Jednocześnie zachęcamy Was do uczestnictwa w Otrzęsinach Studenckich. Więcej na temat wydarzenia znajdziecie pod linkiem

Polska i Jugosławia po II wojnie - konferencja

Stosunki Polski i Jugosławii po II wojnie światowej będą tematem międzynarodowej konferencji, na którą zapraszamy 10 i 11 października. Na UKW pojawi się m.in. Jego Ekscelencja Ambasador Republiki Serbii w Polsce, Radojko Bogojevicia

Prezentacja szczypiornistów AZS-u UKW

W sobotę zostanie zainaugurowany sezon I ligi szczypiornistów, w której będzie rywalizować zespół AZS-u UKW Bydgoszcz. W czwartek odkryjemy wszystkie karty w trakcie prezentacji zespołu prowadzonego przez Jarosława Knopika.

Jak napisać dobry wniosek - warsztaty

Punkt Kontaktowy ds. 7 PR przy Biurze Współpracy Międzynarodowej serdecznie zaprasza pracowników naukowych z UKW i regionu do wzięcia udziału w nadchodzących warsztatach dotyczących możliwości stypendialnych w ramach największego programu badawczego Komisji Europejskiej - 7 Programu Ramowego (wkrótce - HORIZON 2012) i nie tylko, pt:
ELEMENTY DOBREGO PROJEKTU BADAWCZEGO CZYLI JAK NAPISAĆ WNIOSEK?
30 wrzesień - 1 październik 2013 r.

Festiwal Inne Sytuacje

Zapraszamy na spotkanie Projektora

We wtorek 13 marca, w ponownie otwartym klubie Beanus przy ul. Chodkiewicza, odbędzie się spotkanie, podczas którego można dowiedzieć się na czym polega PROJEKTOR