Jak napisać dobry wniosek - warsztaty

Punkt Kontaktowy ds. 7 PR przy Biurze Współpracy Międzynarodowej serdecznie zaprasza pracowników naukowych z UKW i regionu do wzięcia udziału w nadchodzących warsztatach dotyczących możliwości stypendialnych w ramach największego programu badawczego Komisji Europejskiej - 7 Programu Ramowego (wkrótce - HORIZON 2012) i nie tylko, pt:
ELEMENTY DOBREGO PROJEKTU BADAWCZEGO CZYLI JAK NAPISAĆ WNIOSEK?
30 wrzesień - 1 październik 2013 r.

Festiwal Inne Sytuacje

Zapraszamy na spotkanie Projektora

We wtorek 13 marca, w ponownie otwartym klubie Beanus przy ul. Chodkiewicza, odbędzie się spotkanie, podczas którego można dowiedzieć się na czym polega PROJEKTOR

Konkurs - pomysł na biznes

AIP przy UKW organizuje konkurs na pomysł na biznes. Konkurs skierowany jest do studentów oraz pracowników UKW, na pomysły czekamy do 10 marca.

Odbiór PIT za 2011 rok

Wszyscy pracownicy prowadzący działalność gospodarczą, którzy nie powiadomili o tym fakcie pracodawcy proszeni są o pilne zgłoszenie się do Działu Płac w terminie od 13.02.-16.02.2012 w celu uzupełnienia dokumentacji.

Odbieranie certyfikatów ze szkoleń AIP

Dziękujemy uczestnikom szkoleń organizowanych przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego i zapraszamy po odbiór certyfikatów.

Środkowy i Południowy Wietnam

8 lutego 2012 zapraszamy na spotkanie "Środkowy i Południowy Wietnam", bedzie ilustrowane zdjęciami i filmami Lecha Olszewskiego z czterotygodniowego wędrowania po Wietnamie.

Gala operetkowa

Dofinansowanie projektów w ramach Joint Programmes

CEI University Network (CEI UniNet) rozpoczął nabór wniosków w ramach Joint Programmes z Central European Initiative (CEI) w następujących obszarach współpracy:

Opublikuj artykuł w „Studiach Gdańskich”

"Studia Gdańskie” wydawane przez Seminarium Duchowne zachęca studentów do napisania publikacji związanych z szeroko pojętą tematyką dziecka. W artykułach należy poruszyć problemy najmłodszych z punktu widzenia socjologicznego, pedagogicznego, prawnego, teologicznego, ekonomicznego lub politologicznego. Termin nadsyłania prac mija 31.05.2011 roku.