MOST łączy polskie uczelnie

Nasi studenci mogą skorzystać z szansy poznania innych polskich uniwersytetów w ramach programu mobilności studenckiej MOST. Pozwala on na naukę na jednym z polskich uniwersytetów przez semestr lub rok i uzyskanie zaliczenia z poszczególnych przedmiotów bez konieczności przedłużania swojej akademickiej edukacji.

Voucher badawczy: nabór wniosków

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w województwie kujawsko-pomorskim, a Twojej firmie przy wprowadzaniu innowacji gospodarczych przydałaby się pomoc ze strony naukowców i chciałbyś uzyskać na ten cel bezzwrotne wsparcie w wysokości do 25.000 lub 50.000 złotych, to Voucher badawczy wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom.

Seminarium poświęcone wybitnemu botanikowi

20 czerwca 2012 roku na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbyło się Seminarium Naukowe poświęcone prof. Władysławowi Matuszkiewiczowi - wybitnemu botanikowi.

Wystartuj w AZS MTB Cup 2012

Ruszyły zapisy on-line do największego, ogólnopolskiego cyklu wyścigów cross-country w Polsce. Wśród wszystkich osób, które dokonają rejestracji do 10 kwietnia organizatorzy zawodów rozlosują atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Odbiór decyzji stypendialnych

Dział Spraw Studenckich zwraca się z prośbą o odbiór decyzji stypendialnych do 24 stycznia 2012.

Klub Innowacyjnych Przedsiębiorstw zaprasza

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza na spotkania organizowane w ramach działania „Innowacje w Przedsiębiorstwach - Klub Innowacyjnych Przedsiębiorstw".

Letnie Warsztaty Filmowe w Ostromecku, Zbrodnia w Pałacu

Miejski Osrodek Kultury oraz Zespół Pałacowo-Parkowy w Ostromecku zapraszają na warsztaty filmowe pod nazwą Zbrodnia w pałacu.

Propozycje MOK-u na czerwiec

W czerwcu Miejski Ośrodek Kultury przygotował dla bydgoszczan sporo atrakcji, koncerty, festiwale, spotkania autorskie.

Terminy wypłat "13"

Dział Płac informuje, że termin wypłaty dodatkowego wynagrodzenia rocznego "13" nastąpi:
-dla pracowników naukowo-dydaktycznych 29.03.2011
-dla pracowników administracji, biblioteki i obsługi 31.03.2011 (razem z wypłatą za marzec).

MOK zaprasza na Festiwal Animowanych Filmów Krótkometrażowych

Już w najbliższy piątek 4 lutego 2011 o godz. 19.00 MOK organizuje Festiwal Animowanych Filmów Krótkometrażowych z udziałem Pauliny Majdy - projektantki scenografii i fotosistki do filmu animowanego "Piotruś i wilk" .