Konferencja o funkcjonowaniu młodych ludzi

W dniach 1-3 marca UKW zaprasza do udziału w II Interdyscyplinarnej Konferencji Doktorantów „Funkcjonowanie współczesnych młodych ludzi w zmieniającym się świecie”.

Ponowne rozpatrzenie sprawy Stypendium Rektora UKW

Samorząd Studencki UKW wraz z Wydziałowymi Komisjami Stypendialnymi przygotował wniosek o ponowne rozpatrzenie sprawy Stypendium Rektora UKW.

Psychologia języka - konferencja

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza na konferencję Psychologia języka, na zgłoszenia czekamy do 14 stycznia 2012 r.

Wykorzystaj swój potencjał w dobrym celu

Chcesz dowiedzieć się, jak własne pasje i zainteresowania zamienić w projekt i inspirować nimi dzieci i młodzież? Przyjdź na spotkanie 7 grudnia i dołącz do grupy PROJEKTORA.

Bydgoski Melbourne Cup 2011

Klub Miłośników Australii Oceanii w Bydgoszczy zaprasza na „Bydgoski Melbourne Cup 2011”. Melbourne Cup to najsłynniejsze w Australii wyścigi konne, my zapraszamy do wspólnej zabawy już w środę 26 października 2011.

Podejmij naukowe wyzwanie ResearchGate!

Zapraszamy wszystkich studentów i naukowców do udziału w konkursie naukowym ResearchGate.
Zadaniem uczestników jest odpowiedź na jedno z 6 pytań, które bedą publikowane na łamach największej sieci akademickiej ResearchGate w każdą środę o godzinie 20:00 przez 6 tygodni!

Wystawa: Teatr Miejski w Bydgoszczy

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy w Bydgoszczy zaprasza  25 marca 2011 (piątek) o godz. 17:00, na otwarcie wystawy "Teatr Miejski w Bydgoszczy w latach 1920-1939".

Nasza absolwentka reprezentantką Eurowizji 2011

Miło nam poinformować, że reprezentantką na tegorocznej Eurowizji jest absolwentka Akademii Bydgoskiej Magdalena Tul. 10 maja w niemieckim Dusseldorfie  będzie reprezentować Polskę podczas półfinału konkursu.