UKW na Akademickich Mistrzostwach w Judo

UKW zdobyło brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach woj. kujawsko-pomorskiego w Judo.

Wielcy artyści w Filharmonii Pomorskiej

Filharmonia Pomorska zaprasza 1 czerwca na koncert Orkiestry Symfonicznej FP. W programie znajdują się utwory Ignacego Jana Paderewskiego.

Dzień Dydaktyka na UKW

30 maja z inicjatywy Zakładu Dydaktyki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz Koła Naukowego Dydaktyków odbył się Dzień Dydaktyka.

Inauguracja Konwentu UKW

Konferencja o funkcjonowaniu młodych ludzi

W dniach 1-3 marca UKW zaprasza do udziału w II Interdyscyplinarnej Konferencji Doktorantów „Funkcjonowanie współczesnych młodych ludzi w zmieniającym się świecie”.

Ponowne rozpatrzenie sprawy Stypendium Rektora UKW

Samorząd Studencki UKW wraz z Wydziałowymi Komisjami Stypendialnymi przygotował wniosek o ponowne rozpatrzenie sprawy Stypendium Rektora UKW.

Psychologia języka - konferencja

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza na konferencję Psychologia języka, na zgłoszenia czekamy do 14 stycznia 2012 r.

Wykorzystaj swój potencjał w dobrym celu

Chcesz dowiedzieć się, jak własne pasje i zainteresowania zamienić w projekt i inspirować nimi dzieci i młodzież? Przyjdź na spotkanie 7 grudnia i dołącz do grupy PROJEKTORA.