Propozycje kulturalne MCK

MCK w Bydgoszczy nie zwalnia tempa i przygotował na koniec roku wiele ciekawych propozycji kulturalnych.

Wywiad z dr inż. Magdalena Stepczyńską

Na stronie Województwa Kujawsko-Pomorskiego ukazał się ciekawy wywiad ze stypendystką samorządu województwa w ramach programu „Krok w przyszłość”. Jest nią dr inż. Magdalena Stepczyńska, asystentka w Katedrze Inżynierii Materiałowej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego.

Bezalkoholowa strefa kibica

Duszpasterstwo Akademickie „Martyria” serdecznie zaprasza do wyjątkowej, bezalkoholowej Strefy Kibica podczas trwania EURO 2012. Wszyscy chętni będą mogli obejrzeć mecze z udziałem polskiej reprezentacji.

Dzień Roślin na UKW
XV Dni Politologa

Recital organowy

W środę 4 kwietnia 2012 o godz. 19.00 zapraszamy na recital organowy Michała Wachowiaka do Filharmonii Pomorskiej.

Gazeta Studencka Atheneum znów z nami

Po blisko czteroletniej przerwie Koło Inicjatywy Dziennikarskiej Atheneum wznowiło swoją działalność. Studenci pod opieką dr Aleksandry Norkowskiej opublikowali pierwszy numer miesięcznika, który ukazał się na początku marca w wersji elektronicznej.

Logoriada - I am Sam

Już 11 stycznia zapraszamy na kolejny pokaz filmu w ramach naszego projektu Logoriada. Tym razem zaplanowaliśmy projekcję filmy „I AM sam”.

Kolejny mecz piłki ręcznej rozegrany

Bydgoscy szczypiorniści zremisowali w sobotnim (12 listopada) meczu z MKS Grudziądz 28:28

Unicef na Gwiazdkę!

Studenci po raz kolejny zorganizowali akcję sprzedaży świątecznych gadżetów Unicef w ramach pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie. Akcja potrwa do 19 grudnia, w holu głównym przy Chodkiewicza 30.