Prof. Bennett na UKW

Studenci Psychologii UKW meli niezwykłą okazję wziąć udział w sesji wykładowo-warsztatowej pod okiem profesora John L. Bennetta.

Konkurs na esej

Społeczne Stowarzyszenie Prasoznawcze „Stopka” serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na najlepszy esej, reportaż lub fotoreportaż pn. „Narew – ludzie, przyroda, kultura”. Wszyscy chętni mogą przesyłać swoje prace do końca sierpnia tego roku.

Studenci UKW spotkali się z Kingą Dunin

26 kwietnia 2012 r. studenci Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego spotkali się z Kingą Dunin, socjolożka, pisarka i publicystką.

6 cudów Morza Bałtyckiego

Zagłosuj w konkursie 6 cudów Morza Bałtyckiego. Do Konkursu zgłoszono 65 nominacji, w tym kilkanaście z Polski, by zagłosować wystarczy wejść na stronę.

Promocje Doktorskie

Uroczyste promocje doktorskie odbyły się w środę, 25 kwietnia. Dyplomy odebrało 17 osób.

Praca magisterska absolwenta UKW nagrodzona

Absolwent naszej uczelni, Dawid Gulczyński zajął drugie miejsce w konkursie na najlepszą pracę magisterską dotyczącą Bydgoszczy.

ZUS RMUA - zmiany

Zgodnie z nowymi przepisami od 1 stycznia 2012 r. pracodawca będzie przekazywał pracownikom dokumenty ZUS RMUA raz w roku (po zakończeniu roku), w terminie do 28 lutego 2013 r.

W związku z powyższym Dział Płac nie przygotowuje już miesięcznych druków ZUS RMUA.

Konkurs Powiedz hasło...rozwiązany

Wszystkim studentom, którzy wzięli udział w naszym konkursie: Powiedz hasło i wygraj bilety do Filharmonii dziękujemy za przesłanie swoich propozycji!

Kodeks Wartości UKW

Senacka Komisja Etyki zwraca się z prośbą do społeczności Akademickiej UKW o przesłanie uwag do Kodeksu Wartości nauczycieli akademickich Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Mistrzostwa UKW w piłce nożnej! Już dziś finał!

Mistrzostwa Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w piłce nożnej wchodzą w decydującą fazę! Do turnieju zgłosiły się 24 drużyny z całej uczelni, ze wszystkich prawie kierunków. Już niedługo półfinały!

O Uniwersytecie w Gazecie...reakcje czytelników

Tocząca się dyskusja o naszym Uniwersytecie na łamach bydgoskiej "Gazety Wyborczej" spowodowała żywe reakcje czytelników.