Na UKW rusza Klub CashFlow

Gra Cashflow zdobywa coraz więcej fanów i udowadnia, że jest dobrym przygotowaniem do prowadzenia własnej firmy. Na UKW od marca rusza Klub CashFlow.

Photo Day na UKW

Prawie 60 osób przyszło na Photo Day na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Cała noc upłynęła im przy grach komputerowych

Prawie 50 osób wzięło udział w pierwszej edycji Nocy Gier Komputerowych na UKW.  Jej uczestnicy do bladego świtu rywalizowali w wirtualnych rozgrywkach.

Weekend majowy na Lazurowym Wybrzeżu

Zapraszamy na niezapomniany weekend nad Morzem Śródziemnym  do krainy luksusu, gdzie każdego roku przyjeżdża ponad 10 milionów turystów z całego świata.

Profesor Trempała członkiem Komitetu Psychologii PAN

Profesor dr hab. Janusz Trempała wybrany został członkiem Komitetu Psychologii Polskiej Akademii Nauk na kadencję 2011-2014.

Zaproszenie na spacer po Sydney

Klub Miłośników Australii i Oceanii w Bydgoszczy zaprasza swoich członków i sympatyków na pierwsze powakacyjne spotkanie klubowe. W programie - ilustrowana pokazem slajdów – kolejna relacja Lecha Olszewskiego z ostatniej klubowej wyprawy do Nowej Zelandii i Australii zatytułowana „Spacer po Sydney”.

Obóz adaptacyjny w Międzyzdrojach

Campus Akademicki Studenciak 2011 to obóz adaptacyjny dla nowoprzyjętych studentów i nie tylko...to świetna okazja by zawrzeć nowe znajomości i dowiedzieć się kilku ważnych informacji o studiach i studiowaniu.

Nowe kierunki na naszym Uniwersytecie

Fizyczne podstawy kryminalistyki  (nowa specjalność na fizyce) oraz bezpieczeństwo narodowe – to nowości które UKW uruchomi w nadchodzącym roku akademickim 2011/2012.

Koncert Arkadiusz Skolik Trio

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 6.02.2011 (niedziela) o godz. 16.00 na koncert Arkadiusz Skolik Trio.