ELF na PKP

Zapraszamy na prezentację najnowszego produktu firmy PESA - nieskopodłogowego elektrycznego zespołu trakcyjnego ELF. Czwartek 03.02.2011 rok, godzina 12.00, Dworzec PKP, ul. Zygmunta Augusta 7, peron IVa.

Wioślarze UKW w mistrzowskiej formie!

W zakończonych właśnie Akademickich Mistrzostwach Europy w Amsterdamie (20-21 sierpnia 2010) nasi wioślarze odnieśli wielki sukces! Zdobyli aż 6 medali: 2 złote, 1 srebrny i 3 brązowe medale, tym samym poprawiając ubiegłoroczny wynik (4 medale: 1 złoty, 3 srebrne i 1 brązowy).

Profesor Leppert wśród ekspertów Państwowej Komisji Akredytacyjnej ds. oceny jakości kształcenia

Profesor Roman Leppert został powołany w skład ekspertów Państwowej Komisji Akredytacyjnej ds. oceny jakości kształcenia.

Konferencja Prasowa: 6-latki gotowe na szkołę?

Zapraszamy na Konferencję Prasową:

„WSPARCIE PROCESU DIAGNOZOWANIA I OPINIOWANIA

PROBLEMU  GOTOWOŚCI SZKOLNEJ DZIECI”

Zajęcia z języka włoskiego - terminy

Kurs początkowy z języka włoskiego rozpocznie się 11 marca 2014r. we wtorek o godzinie 15-16.30 i od 16.35 – 18.05. W środę w godzinach 13.00 – 14.30.
W zajęciach mogą wziąć udział tylko studenci Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, którzy byli na spotkaniu organizacyjnym, z obowiązującym podręcznikiem ESPRESSO 1.

Godziny dziekańskie na WH

Dziekan Wydziału Humanistycznego UKW ogłasza godziny dziekańskie w dniu 31 października 2013 r. od godz. 7.00 do godziny 14.00

Godziny dziekańskie na WKFZiT

Dnia 31 października 2013 roku w godzinach 8.00-14.00 Dziekan Wydziału Kultury Fizycznej, Zdrowia i Turystyki  ogłasza godziny dziekańskie.

Zadbaj o swoją kondycję z UKW

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UKW zaprasza studentów na zajęcia rekreacyjno-sportowe. Można wybierać spośród jedenastu dyscyplin.

Konkurs dla studentów

Zapraszamy studentów do udziału w ogólnopolskim konkursie o "Nagrodę im. Tertila" organizowanego przez samorząd miasta Tarnowa i powiatu tarnowskiego.