Obrady Uniwersyteckiej Komisji Nauki

Członkowie Uniwersyteckiej Komisji Nauki spotkali się w sobotę na naszej uczelni. Tematem obrad były m.in. kryteria oceny jednostek naukowych.

Wolne miejsca w akademikach!

Uwaga Studenci! Są jeszcze wolne miejsca w akademikach naszej uczelni. Wszelkie sprawy związane z zakwaterowaniem należy załatwiac z kierownikiem akademika. Informacje dostęne również w Dziale Spraw Studenckich, ul. Łużycka 24,  pok. 1 i 2, 85-096 Bydgoszcz tel. 52 34 10 832 w. 22 i 23.

Z informacją w przyszłość

Maturszysto nie zwlekaj! Są jeszcze wolne miejsca na studiach. Rozpocznij studia na atrakcyjnym kierunku: społeczeństwo informacji i wiedzy.

Nie/pełno/sprawni: Uprzedź Uprzedzenia w wirtualu i realu

Zależy Ci na przełamywaniu stereotypów, ale nie wiesz, jak i z kim się do tego zabrać? Masz pomysły, jak to robić, i chciałbyś je rozwijać z innymi? Szukasz możliwości działania bez patosu? Chcesz poznać swoich rówieśników, ale również doświadczonych działaczy lub mentorów, poszerzyć wiedzę, rozwijać swoje umiejętności oraz nabyć nowe?
Jeśli tak, złóż aplikację do projektu "NIE/PEŁNO/SPRAWNI: Uprzedź uprzedzenia w wirtualu & realu".

Afryka Południowa w obiektywie geobotaników

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "W bibliotece o sztuce". W ramach kolejnego spotkania otworzymy wystawę fotografii: "Afryka Południowa w obiektywie geobotaników autorstwa Marii WOjterskiej i Haliny Ratyńskiej. Otwarcie wystawy nastąpiło 19 października.

Letnia Szkoła Przedsiębiorczości

Nie spędzaj wakacji na leniuchowaniu! Wyjedź z nami i bądź o krok bliżej od założenia własnej firmy!

Spotkanie z pracodawcą: Prudential Polska

Zapraszamy do udziału w spotkaniu z przedstawicielami renomowanej firmy ubezpieczeniowej Prudential Polska. Aktualnie Prudential poszukuje kierowników agencji ubezpieczeniowych.

Relacje wideo z imprez na UKW

W ostatnim czasie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego odbyło się kilka imprez, z których przygotowaliśmy relację wideo. Zachęcamy do oglądania.

Uwaga doktoranci

Dział Spraw Studenckich zwraca się z prośbą o odbiór decyzji  stypendialnych (styp. socjalne, specjalne i dla najlepszego doktoranta) w terminie do 4 lutego 2012 r.