Spotkanie z pracodawcą: Prudential Polska

Zapraszamy do udziału w spotkaniu z przedstawicielami renomowanej firmy ubezpieczeniowej Prudential Polska. Aktualnie Prudential poszukuje kierowników agencji ubezpieczeniowych.

Relacje wideo z imprez na UKW

W ostatnim czasie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego odbyło się kilka imprez, z których przygotowaliśmy relację wideo. Zachęcamy do oglądania.

Uwaga doktoranci

Dział Spraw Studenckich zwraca się z prośbą o odbiór decyzji  stypendialnych (styp. socjalne, specjalne i dla najlepszego doktoranta) w terminie do 4 lutego 2012 r.

Super koncert w Copernicanum

CSI: Bydgoszcz!

„Fizyczne podstawy kryminalistyki” to nowa specjalność na fizyce, którą Uniwersytet Kazimierza Wielkiego uruchomi w nadchodzącym roku akademickim 2011/2012. Będziemy jedynym w Polsce i jednym z kilku na świecie uniwersytetów prowadzących taką specjalność.

Ontological proofs today - zgłoszenia na konferencję

Zapraszamy na międzynarodową konferencję: Ontological proofs today, odbędzie się ona w dniach 6-8 września 2011 na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Konkurs w ramach Priorytetu IV, Poddziałania 4.1.2

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Departament Wdrożeń i Innowacji ogłasza konkurs nr 1/POKL/4.1.2/2011na projekty dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu IV, Poddziałania 4.1.2, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki,mające na celu Zwiększenie liczby absolwentów kierunków o znaczeniu kluczowym dla gospodarki opartej na wiedzy.

Uwaga - ważne informacje z Działu Płac

Przypominamy, że najbliższe wypłaty z tytułu realizacji umów cywilnoprawnych na studiach niestacjonarnych (tzw. komercja) realizowane będą 7 LIPCA i 6 SIERPNIA.

X Interdyscyplinarne Forum Naukowe - Las naszym naturalnym bogactwem

W dniu 25 marca (czwartek) 2010 w Instytucie Biologii Eksperymentalnej odbyło się X Interdyscyplinarne Forum Naukowe dla młodzieży ponadgimnazjalnej miasta Bydgoszczy, tym razem pod hasłem „Las naszym naturalnym bogactwem”. Forum organizowane jest przez V Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy we współpracy z Instytutem Biologii Eksperymentalnej UKW oraz Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Ekologicznej.