Pożegnanie profesora Kisielewskiego

Z wielkim żalem i głębokim smutkiem żegnamy prof. dra hab. Walentego Tadeusza Kisielewskiego, cenionego nauczyciela akademickiego, wybitnego uczonego, wieloletniego kierownika Zakładu Ustroju Polski w Instytucie Nauk Politycznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Zapisz się do programu MOST

Od 1 do 30 listopada jest aktywna rejestracja na program MOST semestr letni 2011/2012

Why so important? ARG – Alternate Reality Games – wykład

Bydgoskie Koło Polskiego Towarzystwa Badania Gier zaprasza na otwarty wykład multimedialny
Why so important? ARG – Alternate Reality Games – gry rzeczywistości alternatywnej. Przyszłość marketingu? przyszłość sztuki? przyszłość cywilizacji?

Poszukiwany pracownik do Biura Funduszy i Współpracy z Regionem UKW

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego  poszukuje pracownika do pracy w Biurze Funduszy Europejskich i Współpracy z Regionem.

Uwaga: Dni Rektorskie podczas Juwenaliów

W przyszłym tygodniu Juwenalia! Naszym studentom życzymy udanej zabawy i informujemy, że prof. Mariusz Zawodniak, Prorektor ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia ogłasza godziny rektorskie od wtorku (13.05.2014) od godziny 15:00 do piątku 16.05.2014 roku do godziny 12.00.

Relacja ze spotkania z Dziekan Okręgowej Izby Adwokackiej

3 grudnia 2013 r. odbyło się spotkanie z Dziekan Okręgowej Izby Adwokackiej, która przybyła na zaproszenie Koła Naukowego Prawo i Społeczeństwo.

Nieudana pogoń AZS-u UKW

Szczypiorniści AZS-u UKW rozpoczęli nowy sezon w I lidze zaczęli od przegranej 28:31 z Kar-Do Spójnią Gdynia. Na końcowy wynik największy wpływ miała słaba gra bydgoszczan w I połowie.

Marika Popowicz królową sprintu

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UKW, Marika Popowicz zwyciężyła w biegu na 100 i 200 m na 89. Mistrzostwach Polski, które w miniony weekend odbyły się w Toruniu. Na podium stanęła również Iga Baumgart, która zdobyła brązowy medal w biegu na 400 m.

Andrzej Szwalbe In Memoriam