Juwenalia: oświadczenie

Poniżej prezentujemy oświadczenie samorządu studenckiego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w związku z wycofaniem się z organizacji bydgoskich juwenaliów 2012.

Wywiad z Anną Błajet-Kosicką

Anna Błajet –Kosicka, pracowniczka UKW, tegoroczna stypendystka programu „Krok w przyszłość” udzieliła Wywiadu Tygodnia dla portalu www.kujawsko-pomorskie.pl.

UKW na portalach społecznościowych

Nasz Uniwersytet jest obecny na kilku portalach społecznościowych. Zobacz, na jakich i dołącz do naszych fanów, znajomych, kręgu czy obserwowanych.

Nasi studenci na Drużynowych Mistrzostwach Europy

Studenci UKW startowali w rozegranych ostatnio Drużynowych Mistrzostwach Europy w lekkiej atletyce.

Kurs pilotów wycieczek

Wykorzystaj znajomość języków obcych, pilotuj marzenia innych…zapraszamy na współorganizowany przez Instytut Geografii kurs pilotów wycieczek!
Kurs rozpocznie się na początku grudnia 2010

Zakończenie Roku Chopinowskiego w Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

26 października zakończyliśmy  Rok Chopinowski w Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Odbyła się konferencja naukowa: „Fryderyk Chopin na tle epoki i współcześnie” oraz specjalny Koncert Chopinowski, podczas którego można było usłyszeć najpiękniejsze kompozycje Fryderyka Chopina.

Jakub Błaszak wyróżniony w konkursie na najlepszą pracę magisterską o prawach człowieka

Praca magisterska studenta UKW - Jakuba Błaszaka została wyróżniona w konkursie Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka na najlepszą pracę magisterską o prawach człowieka.

Studia: Rejestracja na zajęcia

W ostatnim tygodniu września uruchamiamy internetową rejestrację na lektoraty języków obcych, zajęcia z wychowania fizycznego oraz moduł nauczycielski. Dotyczy to tylko studiów stacjonarnych.

Konsulowie odwiedzili Muzeum Dyplomacji

Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego UKW odwiedzili konsulowie, którzy przyjechali do Bydgoszczy na Konferencję Konsulów Honorowych RP.

Koncert kameralny dla każdego

Filharmonia Pomorska i Uniwersytet Kazimierza Wielkiego serdecznie zapraszają na koncert Orkiestry Kameralnej Capella Bydgostiensis, który odbędzie się środę 23 maja o godz. 19.00.