MOK zaprasza liBeracko i koncertowo

Przedstawiamy program wydarzeń w MOK na najbliższe dwa tygodnie.

ERASMUS dla pracowników UKW w roku akademickim 2010/2011

Do końca września pracownicy naukowo-dydaktyczni oraz administracyjni mogą się zgłosić na wyjazd w ramach ERASMUSA.

Niepełnosprawni: Juwenalia bez barier

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych oraz Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UKW zaprasza wszystkich studentów niepełnosprawnych do udziału w Juwenaliach

Pasje: Twórcze animacje studentów UKW

Studenci pedagogiki specjalność animacja społeczno-kulturowa, zapraszają dnia 7 kwietnia 2014 roku, w ramach Drzwi Otwartych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, do wzięcia udziału w projekcie: Przystanek Student - Pasje Twórcze Studentów Animacji Społeczno-Kulturowej.

Karta Praw Osób Niepełnosprawnych

Informujemy, że uchwałą Senatu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego nr 137/2012/2013 z dnia 25 czerwca 2013 roku została zatwierdzona Uniwersytecka Karta Praw Osób Niepełnosprawnych. Jest to pierwszy tego typu akt prawny w województwie kujawsko-pomorskim.

Minimalne zwycięstwo AZS-u

Szczypiorniści AZS-u UKW Bydgoszcz rozpoczęli w środę decydującą walkę o I ligę. W pierwszym meczu fazy play-off  pokonali przed własną publicznością Gwardię Koszalin 26:25.

Prof. Mendlik Honorowym Obywatelem Wągrowca

Prorektor UKW, dr hab. Bernard Mendlik prof. nadzw. otrzymał tytuł Honorowego Obywatela Wągrowca A.D. 2011. Jest to bardzo dobra promocja naszej uczelni w Wielkopolsce. To właśnie z Wielkopolski na Uniwersytet Kazimierza Wielkiego przyjeżdża na studia wielu utalentowanych młodych ludzi.

Wręczenie nagród Rektora

2 grudnia 2011 miała miejsce uroczystość wręczenia nagród Rektora UKW dla nauczycieli akademickich oraz spotkanie ze studentami-sportowcami.

Studentki obronią się same

Wygraj praktykę!

Mówią, że miło cię słyszeć. Przekonujesz do swoich racji intonacją głosu. Przyjemnie brzmisz, a może sprawdzasz się w sytuacjach wymagających refleksu i szybkiej riposty.

Naukowcu przystąp do projektu „Staż Sukcesem Naukowca”!

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w stażowo-szkoleniowym projekcie „STAŻ SUKCESEM NAUKOWCA” (SSN), który zorganizowany został w województwie kujawsko-pomorskim przez POZNAŃSKI AKADEMICKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI.