Ważne: Zmiana haseł w poczcie studenckiej

Uwaga! Zmiana haseł w systemie poczty studenckiej od dnia 31.03.2014 - PILNA WIADOMOŚĆ DLA STUDENTÓW.

Szkolenia dla pracowników UKW

Biuro Karier UKW we współpracy z Fundacją ProRegio oraz Urzędem Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej zaprasza pracowników Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na szkolenia organizowane w ramach projektu „Przedsiębiorczy naukowiec – kreator jutra”.

Stypendia dla doktorantów UKW

55 doktorantów otrzymało stypendium marszałka województwa kujawsko-pomorskiego w ramach programu: „Krok w przyszłość”. Wśród nich docenionych zostało 6 doktorantów z naszego uniwersytetu.

Konferencja doktorantów psychologii

Instytut Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w II Interdyscyplinarnej Konferencji Doktorantów „Funkcjonowanie współczesnych młodych ludzi w zmieniającym się świecie”.

Stypendia Rektora - informacyjne listy rankingowe

Wydziałowe Komisje Stypendialne UKW w ciągu ostatniego tygodnia ponownie sprawdzały wnioski, aby utworzyć listy rankingowe wolne od błędów.

Komercjalizacja dokonań naukowych

22 listopada 2011 (wtorek) odbyło się seminarium edukacyjne poświęcone metodom komercjalizacji dokonań naukowych i pozyskiwania finansowania dla projektów biznesowych.

Konkurs: Talent za talent

Stowarzyszenie Cognitis serdecznie zaprasza wszystkich maturzystów do uczestnictwa w drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu "Talent za Talent".

Nowy Pełnomocnik ds. Osób Niepełnosprawnych

Nowym Pełnomocnikiem ds. Osób Niepełnosprawnych jest Natalia Gudynowska. Natalia pomaga wszystkim studentom niepełnosprawnym UKW. Nowego Pełnomocnika ds.OsóbNiepełnosprawnych wybrał Samorząd Studencki.

Wyróżnienie dla Grażyny Jarzyny

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski przyznał ordery i medale.