Wysoka ocena kierunku biotechnologia

Kierunek biotechnologia na UKW otrzymał pozytywną ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Maturzysto, pokaż swój talent

20 kwietnia 2012 roku ruszyła III edycja ogólnopolskiego konkursu dla maturzystów

„Talent za Talent”. Jego celem jest wyłonienie przyszłych liderów i menedżerów.

Kierunki zamawiane: konkurs

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Dział Wdrażania Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki jako Instytucja Pośrednicząca dla Priorytetu IV Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013 informuje, że w dniu 8 marca 2012  r. został ogłoszony konkurs zamknięty nr 1/POKL/4.1.2/2012 na dofinansowanie projektów w ramach Działania 4.1.2 Priorytet IV PO KL

Praca naukowca UKW wyróżniona

Praca doktorska, pracownika Naszej Uczelni dr Aleksandry Kulpa – Puczyńskiej, (zatrudnionej na Wydziale Pedagogiki i Psychologii, w Zakładzie Pedagogiki Pracy i Andragogiki) pt. "Przygotowanie uczniów szkół zawodowych do elastycznych form zatrudnienia i organizacji pracy” otrzymała wyróżnienie w XIII edycji konkursu na najlepsze prace magisterskie i doktorskie.

Poszukujemy brydżystów!

Projekt: Menadżer projektów badawczych

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie  zaprasza  do udziału w  projekcie
pt. „Menadżer projektów badawczych”.

Jesienna szkoła Leszka Balcerowicza

Już po raz trzeci Fundacja FOR organizuje seminarium adresowane do studentów, tegorocznych absolwentów i doktorantów, interesujących się zagadnieniami związanymi ze współczesną gospodarką. Jesienna Szkoła Leszka Balcerowicza to wyjątkowa okazja do spotkania ze znanymi ekonomistami oraz wygrania nagród pieniężnych. Na zainteresowanych czeka 30 miejsc.

Studencie weź udział w projekcie: Lepszy start!

Nasz Uniwersytet realizuje projekt "Lepszy start absolwentów kierunków technicznych,  matematycznych i przyrodniczych", od 1 marca 2010 do 31 sierpnia 2015 roku. W jego ramach zaplanowano szereg działań wspierających absolwentów tych kierunków.

II ogólnopolska konferencja naukowa: Uczestnictwo społeczne w średniej i późnej dorosłości

Zakład Edukacji Zdrowotnej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Zakład Gerontologii Pedagogicznej, a także Zakład Ewaluacji Jakości Kształcenia Kujawsko – Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową dotyczącą życia społecznego w średniej i późnej dorosłości.

Ważne: Zmiana haseł w poczcie studenckiej

Uwaga! Zmiana haseł w systemie poczty studenckiej od dnia 31.03.2014 - PILNA WIADOMOŚĆ DLA STUDENTÓW.

Szkolenia dla pracowników UKW

Biuro Karier UKW we współpracy z Fundacją ProRegio oraz Urzędem Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej zaprasza pracowników Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na szkolenia organizowane w ramach projektu „Przedsiębiorczy naukowiec – kreator jutra”.