Bydgoski Festiwal Nauki

BFN 2018: piknik naukowo-rodzinny

28 maja 2018
czytaj całość

Piknik Naukowo-Rodzinny 27 maja 2018 r. na Wyspie Młyńskiej był zwieńczeniem 9. edycji Bydgoskiego Festiwalu Nauki. Można było odwiedzić stoiska organizatorów i partnerów czy uczestniczyć w zajęciach, warsztatach, grach i pokazach.

fot. A. Obiała

czytaj całość…

BFN 2018: drugi Dzień Festiwalu

25 maja 2018
czytaj całość

Podczas drugiego dnia Bydgoskiego Festiwalu Nauki na UKW zainugurowano Dni Serbskie, było mnóstwo atrakcji dla młodszych i starszych. Można było się przekonać o pięknie majowego Ogrodu, dowiedzieć się Co w brzuchu burczy? czy dowiedzieć się kilku ciekawostek o Józefie Piłsudskim czy Marianie Rejewskim, posłuchać studentów edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej.

fot. A. Obiała

czytaj całość…

BFN 2018: pierwszy dzień Festiwalu i inauguracja

24 maja 2018
czytaj całość

23 maja 2018 r. już po raz dziewiąty rozpoczął się Bydgoski Festiwal Nauki, gdzie można złapać bakcyla nauki. Łącznie Festiwal oferuje ponad tysiąc wydarzeń.

W godzinach popołudniowych odbyła się gala inuguracyjna, którą uświetnił wykład: Chemia miłości dr hab. Karola Kacprzaka, prof. nadzw. UAM oraz występ zespołu Future Folk.

fot. A. Obiała

czytaj całość…

BFN 2016: Piknik naukowo-rodzinny

23 maja 2016
czytaj całość

21 maja 2016 r. to ostatni dzień Bydgoskiego Festiwalu Nauki. Podczas imprezy na Wyspie Młyńskiej odbyły się liczne koncerty, pokazy, eksperymenty, animacje dla dzieci i konkursy.

fot. A. Obiała

czytaj całość…