Sprzedaż nieruchomości oraz wynajem budynków i powierzchni UKW

Nieograniczony przetarg ofertowy na wynajem powierzchni użytkowej 4 m kw

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na wynajem 4 m kw powierzchni użytkowej z przeznaczeniem pod cztery automaty do sprzedaży kawy, napojów zimnych i porzekąsek oraz kanapek.

Nieograniczony przetarg ofertowy na wynajem powierzchni użytkowej 4 m kw

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na wynajem 4 m kw powierzchni użytkowej z przez\naczeniem pod 4 automaty do sprzedaży kawy, napojów zimnych i przekąsek oraz kanapek.

Nieograniczony przetarg ofertowy na wynajem powierzchni użytkowej 53,67 m kw

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy wynajmie 53,67 m kw lokalu użytkowego z przeznaczeniem na prowadzenie księgarni w budynku Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, przy ul. Szymanowskiego 3

Nieograniczony przetarg ofertowy na wynajem powierzchni użytkowej 4 m kw.

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na wynajem 4 m kw powierzchni użytkowej z przeznaczeniem pod 4 automaty do sprzedaży kawy, napojów zimnych i przekąsek oraz kanapek.

Nieograniczony przetarg ofertowy na wynajem powierzchni użytkowej 53,67 m kw.

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy wynajmie 53,67 m kw. lokalu użytkowego z przeznaczeniem na prowadzenie księgarni w budynku Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, przy ul. Szymanowskiego 3