Dodatkowa i przedłużona rekrutacja na studia - lista kierunków

Publikujemy listę kierunków studiów, na które ogłaszamy dodatkowy i przedłużony nabór. Rejestracja trwa do 10 września.

W tym naborze mogą brać udział zarówno ci kandydaci, którzy brali udział w I naborze i ci którzy jeszcze nie rejestrowali się w naszym systemie. Wszystkie zasady, poza liczbą wolnych miejsc, pozostają bez zmian. Rekrutacja zakończy się 10 września.

Przypominamy również, że trwa też nabór na nowy kierunek studiów jednolitych magisterskich - prawo.

I stopień

Dodatkowy nabór

Przedłużony nabór

Studia jednolite magisterskie - dodatkowy nabór

II stopień

Dodatkowy nabór

Przedłużony nabór

Masz pytanie? Dzwoń i pisz śmiało!

Dział Rekrutacji i Spraw Studenckich
ul. Łużycka 24 (Dom Studenta nr 1 Romek)
pon. - pt. w godzinach od 09.00 do 13.00.

Kontakt:

Możesz też kontaktować się z nami za pośrednictwem Facebooka, pracownicy Działu Promocji odpowiedzą na Twoje pytania 7 dni w tygodniu!- fanpage UKW.

ARE YOU READY? LET'S GO! NEXT LEVEL!

Harmonogram dodatkowych i przedłużonych naborów

• Rozpoczęcie rejestracji internetowej - 16 sierpnia
  • Zakończenie rejestracji internetowej - 10 września
  • Ostatni dzień wpłaty opłaty rekrutacyjnej
    WAŻNE: Kandydaci chcący zrezygnować z udziału w rekrutacji mają termin do 10 września, do godz. 24.00. W przypadku późniejszej rezygnacji opłata rekrutacyjna nie podlega zwrotowi.
  • Egzaminy wstępne - 14 września
  • Ogłoszenie wstępnych wyników kwalifikacji - 16 września
  • Przyjmowanie dokumentów od kandydatów zakwalifikowanych do wpisu na studia - 20-21 września
    WAŻNE: Dokumenty przesyłane pocztą muszą trafić na UKW do 21 września 2021, do godz. 14.00. Prosimy o przesyłanie dokumentów listem poleconym priorytetowym.
    Dokumenty przesłane po terminie trafią na Komisję Odwoławczą.
  • Ogłoszenie wstępnych wyników kwalifikacji - 23 września
  • Ogłoszenie list kandydatów wpisanych na studia - 24 września
  • Ostatni dzień przyjmowania wniosków o zwrot opłaty rekrutacyjnej - 30 września
  • Rozpatrzenie odwołań (termin orientacyjny) - 14 października